آموزشی

هزینه راه اندازی مغازه الکتریکی و تامین کالای برق آن

هزینه راه اندازی مغازه الکتریکی و تامین کالای برق آن

چرا به فروشگاه الکتریکی نیاز است؟ اصلا چرا راه اندازی مغازه الکتریکی مورد استقبال قرار می گیرد؟ پاسخ این سوال واضح است.
تصور کنید در خانه یا ساختمانی نشسته اید که فاقد هر گونه لوازم الکتریکی و برقی است.اگر لامپ،کلید،پریز برق،سیم ها و کابل ها را از ساختمان حذف کنیم آیا می توان در آن زندگی کرد؟
مسلما خیر. از همین رو می توان گفت مغازه الکتریکی برای صاحبان آن،بسیار پردرآمد خواهد بود.
انجام مشاوره رایگان ، برای فروشندگان لوازم برقی و الکتریکی ، چشم انداز درستی از مسیر کاری ارائه کرده و نهایتا سرمایه اولیه برای راه اندازی مغازه الکتریکی را به درآمد تبدیل می کند.
مهم ترین جنبه پس از افتتاح مغازه ، تامین کالای برق و لوازم الکتریکی از تامین کننده کالای برق مرکزی است.تا نهایتا هدف نهایی برای افزایش درآمد محقق شود.
در مقاله پیش رو قصد داریم به کلیه مراحل و هزینه های راه اندازی مغازه الکتریکی و تامین کلیه ابزار و وسایل الکتریکی از دفتر پخش بپردازیم.پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

آنچه در این مطلب خواهید خواند:

 • فروشگاه الکتریکی و اهمیت وجود آن
 • مراحل راه اندازی مغازه الکتریکی و دریافت مشاوره رایگان
 • پیش نیازهای قبل از باز کردن مغازه الکتریکی
 • حداقل سرمایه موردنیاز برای تاسیس الکتریکی
 • متوسط درآمد یک فروشگاه الکتریکی
 • 5 نکته مهم برای ساخت یک الکتریکی با بودجه کم
 • چند راز مهم برای توسعه و گسترش الکتریکی
 • معرفی تامین کننده اصلی ملزومات الکتریکی و کالا برق  در ایران
 • تامین کلیه ابزار و کالای برق به قیمت همکار
 • قیمت پرفروش ترین لوازم الکتریکی بازار
 • لیست موردنیاز تجهیزات الکتریکی و کالای برق هر فروشگاه الکتریکی
 • معرفی کانال عمده فروشی لوازم الکتریکی
 • کلام اخر

فروشگاه الکتریکی و اهمیت وجود آن

به جرات می شود گفت اختراع برق ،یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر در طول زندگی انسان ها بوده است.با وجود برق بسیاری از جنبه های زندگی انسان ها تحت تاثیر قرار کرفت و حتی پیشرفت های شگرف دیگر در زمینه های علمی ایجاد کرد.
تنها کافیست به ابتدایی ترین وجه امتیاز وجود برق در زندگی انسان ها دقیق شویم.به کارگیری برق،ابزار و تجهیزات الکتریکی و کالای برق متنوعی وارد زندگی بشر کرد.با وجود کالاهای برق ،سطح رفاه افزایش یافت و البته مشاغل الکتریکی و فروشگاههای ملزومات آن به وجود آمدند.
در نتیجه می توان گفت فروشگاههای الکتریکی یک کسب و کار مطرح برای تامین کالای برق شدند.

مراحل راه اندازی مغازه الکتریکی و دریافت مشاوره ازتامین کننده کالای برق

راه اندازی مغازه الکتریکی برای علاقمندان به دنیای بزرگ کالا برق و لوازم جانبی الکتریکی جالب است.این یک گام بزرگ در تاسیس کسب و کار الکتریکی است که پیش نیازهایی برای اجرا لازم دارد.
کافی الکتریک به عنوان مرجع و تامین کننده ملزومات الکتریکی و کالا برق همکار با تجربه بیش از دو دهه فعالیت خود،انجام مشاوره را به صورت کاملا رایگان انجام می دهد.

پیش نیازهای قبل از باز کردن مغازه الکتریکی

اگر به تازگی قصد تاسیس مغازه الکتریکی دارید و یا علاقمند به کارهای فنی و صنعت برق هستید لازم است پیش نیاز های قبل از بازکردن مغازه الکتریکی را مرور کنید.بدون اغراق می توان به آینده این کسب و کار پرسود امیدوار بود.چراکه بازار برق و الکتریک یک بازار بزرگ و تمام نشدنی از نیازهای اصلی جامعه است.
ظرفیت این بازار برای افزایش و توسعه فروشگاههای الکتریکی بالاست و از پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.
اگر هدفتان توسعه مغازه الکتریکی است بهتر است متناسب با نیاز های الکتریکی جامعه دست به خرید بزنید و محصولات الکتریکی پرفروش خود را گسترش دهید.اقداماتی نظیر تبلیغات موثر ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان، ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه، افزودن محصولات جدید و متنوع به موجودی فروشگاه،و فعالیت در بازار آنلاین برق و الکتریک بخشی از مهم ترین راهکارهای ما برای کسب اعتبار بیشتر و  توسعه مغازه الکتریکی هستند.در ادامه به چند مورد از نیازمندی های مهم قبل از تاسیس کسب و کار می پردازیم:

 • کسب اطلاعات اولیه درباره لوازم الکتریکی
 • تعیین مکان مناسب برای مغازه
 • گرفتن پروانه کسب
 • تامین لوازم الکتریکی فروشگاه
 • تهیه و نصب دکور و قفسه بندی
 • گسترش دانش فنی در حوزه الکتریک به عنوان حسن ختام

حداقل سرمایه موردنیاز برای تاسیس الکتریکی

برای شروع هر کاری تزریق سرمایه نقش کلیدی در موفقیت بیشتر آن دارد.هر چه سرمایه بیشتر باشد تامین لوازم برفی و الکتریک پرفروش نیز آسانتر است.اما به طور کلی حدقل سرمایه مورد نیاز برای شروع کار یک مغازه الکتریکی 60 میلیون تومان است.
در صفحه پخش عمده الکتریک سایت کافی الکتریک نمونه ای از یک پروژه استارت همکاری موجود است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به آن بیاندازید.

متوسط درآمد یک فروشگاه الکتریکی

یکی از جنبه های وسوسه انگیز هر کسب و کاری درآمد حاصل از برپایی و تاسیس کسب و کار است.شاید برایتان این سوال پیش بیاید که درآمد یک فروشگاه الکتریکی چقدر است ؟ پاسخ دادن به این سوال تقریبی است و از عوامل مختلفی بر نتیجه تاثیر می پذیرد.به یاد داشته باشید استارت هر کسب و کاری اگر با دانش کافی صاحب کسب و کار همراه باشد مسلما بازخورد ،تعامل و ارتباط بهتری با مشتری حاصل می شود.در نهایتا اگر شما دوستدار کسب اطلاعات فنی در این رشته باشید می توانید در این حرفه درآمد خوبی کسب کنید.با این حال درآمد شما به موارد زیر وابسته است:

 • سرمایه تزریقی برای شروع و تکمیل یک مغازه الکتریکی
 • علاقمندی به جذب مشتری و پاخوری مغازه
 • توانایی گسترش و پخش به همکار
 • خرید اجناس ضروری و پرکاربرد و تکمیل سبد محصولات

با توجه به رعایت موارد بالا در بهترین حالت درآمد یک مغازه الکتریکی پاخوردار میتواند بین 50 تا 100 میلیون باشد.
این در صورتی است که پروژه های الکتریکی و برقی خود را افزایش دهید اما حداقل درآمد هم کافی و رضایت بخش است.
اگر پشتکار داشته باشید و خلاق باشید مطمئناً می توانید درآمد خوبی را از راه‌اندازی مغازه الکتریکی کسب کنید.

5 نکته مهم برای ساخت یک الکتریکی با بودجه کم

 • تامین اجناس و کالای برق مغازه: توصیه می کنیم اجناس پیشنهادی در ادامه مطلب را برای تجهیز مغازه الکتریکی فراهم کنید.تامین کالای برق از میان برندهای مطرح و شناخته شده هر چند به تعداد کم بسیار ضروری است.این مسئله را مورد توجه قرار داده و به موفقیت کالای خرد الکتریکی برند شک نکنید.
 • رعایت اصل خرید 70 به 30 در لوازم روشنایی :در تامین لوازم الکتریکی و روشنایی توصیه ما این است به رنگ روشنایی ها و تامین 70 به 30 توجه کنید.این یعنی لامپ،پنل سقفی،و لوازم روشنایی را برای رنگ مهتابی 70درصد و برای رنگ آفتابی 30 درصد لحاظ کنید.
 • ممنوعیت تهیه لوازم لاکچری:اگر بودجه کمی برای راه اندازه مغازه الکتریکی دارید،از خرید لوازم الکتریکی لوکس خودداری کنید و هدفتان ذخیره نقدینگی برای تامین کالای اساسی باشد.چراکه کالاهای لوکس دیرتر به فروش می روند و انبار کردن آنها از دست دادن منابع مالی است تا زمانیکه به فروش برسند.
 • ممنوعیت خرید کارتنی:بودجه شما محدود است و تامین کالای الکتریکی و برقی به صورت عمده ،دست و بالا شما را می بندد.سعی کنید کم خرید کنید،اما لیست ضروری اقلام الکتریکی را به صورت تعدادی در اختیار داشته باشید.
 • وسواس در خرید جنس با گارانتی:
 • وسواس در خرید لوازم الکتریکی اگر با هدف تامین کالای برق گارانتی پذیر باشد کاملا منطقی است.تصور کنید لامپی خریده اید که بعد از یک ماه توسط مشتری عودت می شود،به دلیل اینکه سوخته است.خب چه باید کرد؟ خدمات پس از فروش اینجا بیشتر به کار می آید.

چند راز مهم برای توسعه و گسترش الکتریکی

 • جنس با کیفیت بفروش: با توجه به اینکه قدرت خرید مردم کم شده باید به دنبال اجناس باکیفیت و قیمت مناسب باشید. اگر قیمت شما مناسب باشد مشتری ترغیب میشود تا از شما خرید کند و اگر کیفیت محصول هم بالا باشد برای همیشه در ذهن آن میماند که شما یک فروشنده قابل اعتماد و منصف برای خرید لوازم الکتریکی مورد نیازش هستید. همین امر به مرور باعث تبلیغ کار شما و افزایش مشتری ها میشود.
 • جستجو کن: ماهی یکبار وقت بگذارید و ببینید که مشتری چه جنسی از شما میخواسته که نداشتید. و بعدا از سودی که به دست آوردی برای خرید آن ها اقدام کنید تا به این صورت تنوع کالایی شما به مرور زیاد شود. در سایت ها و بازار بگردید تا از محصولات جدید و قیمت ها مطلع شوید. اطلاعات فنی و موارد مصرف محصولاتی را که دارید بخوبی مطالعه کنید تا بتوانید تمامی سوالات احتمالی مشتری را در لحظه جواب بدید.
 • تعامل با مشتری: مشتری هایی که دارید رو بشناسید و سعی کنید اطلاعات تماس شان را داشته باشید. بصورت دوره ای کد های تخفیف برایشان ارسال کنید و از کالای جدید مطلعشان کنید. این ارتباط هدفمند باعث حس خوب در خریدار میشود. این موضوع در زمان راه اندازی مغازه الکتریکی از اهمیت بیشتری برخوردار است.
 • ارائه اطلاعات کامل به مشتری: به عنوان مثال اگر مشتری از شما لامپ خریداری کرده شما میتوانید نحوه نگهداری مناسب، شرایط خدمات پس از فروش و یا مکان مناسب برای استفاده مناسب آن را بصورت کامل توضیح دهید. در این مواقع اعتماد مشتری به شما بیشتر میشود و برای خرید هایی بعدی حتما به شما مراجعه میکند.

معرفی تامین کننده کالا برق مرکزی در ایران

یکی از مهم ترین دغدغه های مهم صاحبان کسب و کار الکتریکی،یافتن تامین کننده کالای برق و نمایندگی پخش لوازم الکتریکی است.با توجه به اینکه اکثر کسب و کارها رو به سمت فروش آنلاین هستند؛عمده فروشی الکتریکی ، خدمات پخش به همکار خود را به صورت فروش آنلاین انجام می دهند.کافی الکتریک نیز در این زمینه تغییرات اساسی ایجاد کرده تا کلیه همکاران در سراسر کشور توان خرید کالاهای الکتریک مغازه خود را به قیمت عمده و پخش داشته باشند.

تامین کلیه ابزار و کالای برق به قیمت همکار

کافی الکتریک برای همکاران در سطح کرج امکان خرید حضوری لوازم الکتریک به قیمت همکار و در کنار آن دریافت مشاوره را فراهم کرده است . ضمن اینکه امکان خرید از سایت اینترنتی برای همکاران و حتی مشتریان خرد نیز فراهم است.در ادامه به لیست لوازم الکتریک و ملزومات پرفروش یک فروشگاه الکتریکی می پردازیم:

قیمت پرفروش ترین لوازم الکتریکی بازار

صاحب فروشگاه الکتریکی پس از تامین کالای برق باید قیمت همکاری لوازم الکتریکی پرفروش را درخواست کند.کافی الکتریک لیست اقلام مورنیاز یک مغازه الکتریکی را به صورت مختصر گردآوری کرده که شامل قیمت همکاری می شود.توصیه می کنیم این لیست پرکاربرد را بررسی کرده و در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول از صفحه مرتبط با آن دیدن کنید.

لیست تجهیزات الکتریکی و کالای برق موردنیاز هر فروشگاه الکتریکی

سیم و کابل

پرفروش ترین لوزام جانبی الکتریکی انواع سیم و کابل هستند.تامین این کالاهای اساسی مغازه الکتریکی شما را به درآمد قابل توجهی می رساند.اگر چه این اقلام مصرف خانگی کمی دارند اما در بازار ساخت و سازها قطعا رتبه یک برای تقاضا هستند.بنابراین اگر در منطقه ای مغازه دارید که مناسب برای ساخت  ساز ساختمان است روی این جنس بیشتر مانور دهید.

خرید عمده انواع سیم و کابل و تجهیزات کالابرق

آیفون تصویری

آیفون های تصویری هم متقاضیان خانگی داشته و هم در بازار ساخت و سازها تقاضا دارند.بنابراین به انتخاب انواع آیفون با قیمت،امکانات،زیبایی و تکنولوژی جدید بیشتر فکر کنید . حتما چند مدل دسته اول و پند مدل آیفون قیمت مناسب در مغازه موجود کنید.

خرید انواع آیفون و پنل تصویری و کالا برق به قیمت عمده

لامپ و روشنایی

لامپ و روشنایی بازار داغی در میان مشتریان الکتریکی دارد.تنوع،رنگبندی لامپ،شکل ظاهری آنها می تواند با هدف تامین سلایق مختلف وارد مغازه شود.انتخاب برند و گارانتی پذیری این اجناس خرد روشنایی را فراموش نکنید.

چراغ

هنگامین تامین کالای برق چراغ به قدرت خرید منطقه خود بیشتر فکر کنید و متناسب با فضاهای نزدیک به محل فروشگاه انتخاب محصول نمایید.چراغ ها مدلهای متنوعی برای سرویسهای بهداشتی،چراغ های پارکی ، بخش بیرونی ساختمان و حتی باغ ها دارند.توجه به قدرت خری مردم و نیاز منطقه کسب مفید خواهد بود.

کلید و پریز

اگر قصد تاسیس فروشگاه الکتریکی دارید؛اولین محصول مناسب برای تامین نیاز مصرفی خانگی ، انواع کلید و پریز است.برقراری تعداد در موجودی کلید و پریز ها مهمترین نکته بوده که در کنار تنوع شکل و برند می تواند پاسخ نیاز مشتریان شما باشد.

محافظ، سه راهی و چند راهی

محافظ ها،سه راهی ها و چندراهی ها در فروش ملزومات الکتریکی ، متداولند.سبد محصولات محافظ خود را از نظر تعداد خانه ها،شکل ظاهری و کیفیت و طول سیم مورد توجه قرار دهید تا سلایق مختلف مشتریان شما را پوشش دهند.

لوازم الکتریکی و جانبی ساختمان

لوازم اولیه برق کشی ساختمان شاید مصارف همگانی خانگی نداشته باشند اما در صورتی که در منطقه شما ساخت و ساز زیاد باشد بسیار به کار می آیند.لوازمی همچون  لوله های پی وی سی، لوله های خرطومی، قوطی کلید و پریز، زانو و فریم هالوژن عمده لوازم اولیه برق کشی ساختمان هستند که عموماً قیمت بالایی ندارند ولی فضای زیادی اشغال می کنند.پس اگر فضای نگهداری این محصولات را دارید و در منطقه شما ساخت و ساز رونق دارد حتما تلاش کنید این محصولات خود را تکمیل کنید و انباری مملو از این محصولات را در دسترس داشته باشید.

آنتن 

آنتها از نیازهای روز جامعه بشری و از مصارف خانگی هستند.بنابراین تهیه آنتن های گردان و ثابت که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشند یک گزینه عالی برای تکمیل سبد فروشگاه دار الکتریکی است.

پنکه و لوازم سرمایشی

لوازم الکتریکی سرمایشه که در صدر آنها انواع پنکه سقفی یا ایستاده اند برای فصل تابستان یک گزینه مناسب برای فروش در مغازه به جساب می آیند.از آنجا که سایز این کالا به مراتب کمی درشت است ، تامین تعدادی عاقلانه آن هم در فضای مغازه محدودیتی ایجاد نمی کند و هم اینکه شما مشتریان رهگذری متقاضی این محصولات را جذب خواهید کرد.

خرده جنس الکتریکی

خرد جنس الکتریکی مانند انواع رابطها،سوکت ها،ترانس ها،چسب ها دیر یا زود به فروش می روند و جنس ماندنی در مغازه نخواهند بود .این دسته از خریدهای ضروری مغازه الکتریکی برای تامین نیاز به زیاده روی نداشته و در حد متعادل کافی است تا مشتری شما را تا همیشه نگه دارد.

لوازم گرمایشی

لوازم مصرفی گرمایشی نظیر بخاری های ایستاده برقی یا بخاری برقی رومیزی در فصل های نظیر پاییز و زمستان می توانند تقاضا داشته باشند.بنابراین گنجاندن چند مورد از این لوازم گرمایشی مغازه را برای تکمیل تنوع جنس کامل می کند.

معرفی کانال  تامین کننده کالا برق و عمده فروشی آنلاین

کانال عمده فروشی کافی الکتریک ؛ به عنوان مرجع و تامین کننده ملزومات الکتریکی و کالای برق از بروز ترین و معتبرترین کانال های الکتریکی است.در این کانال از جدیدترین محصولات،رویدادها،تخفیفات ویژه مطلع شده و یک راه ارتباطی سریع برای دریافت مشاوره برای تاسیس مغازه الکتریکی و برآورد هزینه های آن نیز هست.

آدرس کانال عمده فروشی لوازم الکتریکی فروشگاه کافی الکتریک

کانال ارتباط حضوری با تامین کننده ملزومات الکتریکی و کالای برق در کرج برای دریافت مشاوره:

کانال ارتباط حضوری عمده فروشی لوازم الکتریکی ( پخش لوازم الکتریکی ) در راستای خدمات بهتر به شما عزیزان امکان مراجعه حضوری برای دریافت مشاوره رایگان از طریق گفتگو با متخصص فروش لوازم الکتریکی را می دهد.

مراجعه به آدرس دفتر مجموعه کافی الکتریک:

البرز ، بلوار چمران ، جنب تالار دژ ، کافی الکتریک

شماره تماس فروشگاه کافی الکتریک :  02632201415

کلام آخر

در مقاله هزینه راه اندازی فروشگاه الکتریکی کوشیدیم ، کلیه اطلاعات لازم برای راه اندازی،چیدمان،حداقل سرمایه،میزان درآمد و اطلاعاتی نظیر مشاوره رایگان تاسیس فروشگاه الکتریکی،اجناس پرفروش و قیمت همکاری کالا برق،:تامین کننده ملزومات الکتریکی و کالای برق در ایران و استان البرز را شرح دهیم.در ادامه لیست موردنیاز و پرکاربرد اجناس فروشگاه الکتریکی را نام برده و دسترسی لازم برای اقدام به خرید از سایت را مشخص کردیم.امیدواریم مقاله حاضر ، راهی اسان برای تامین ملزومات الکتریکی و کالای برق با قیمت کف بازار در اختیار گذاشته و برایتان آرزوی رزق و موفق بیشتر در راهتان داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *