تنها نماینده رسمی ایران الکتریک در کرج

کافی الکتریک

تنها نماینده رسمی ایران الکتریک در کرج

کافی الکتریک

فروشگاه کافی الکتریک  نماینده رسمی ایران الکتریک با موجود داشتن تمامی مدل‌ها امکان ارسال خرید شما به سراسر کشور را فراهم کرده است. شما می‌توانید کالای مورد نیاز خود را با مناسب‌ترین قیمت و به قیمت درب کارخانه سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در هر کجای  ایران  و درب منزل خود تحویل بگیرید.

كلید و پریز ایران الكتریك

در سری کلید پریز های ایران الکتریک محصول از سه قسمت ”  مکانیزم ،میانی ، قاب  ” تشکیل شده است که شما عزیزان میتوانید در صورتی که از رنگ کلید پریز خود در گذر زمان خسته شدید رنگ قاب و میانی را آن را تغییر دهید و تنوع قابل ملاحظه ای را در منزل خود ایجاد کنید.

این امکان به غیر از سری های اقتصادی در  باقی سری های برلیان و  ارس و الیزه  امکان پذیر میباشد و  شما میتوانید با انتخاب محصولات متنوع ایران الکتریک این امکان را داشته باشید که منزل خود زیباتر از هرزمانی کنید.

ایران الکتریک - محصولات

ایران الكتریك مدل برلیان

ایران الكتریك برلیان پلکسی

ایران الكتریك مدل ارس

ایران الكتریك طرح متال ارس

ایران الكتریك مدل الیزه

ایران الكتریك الیزه طرح متال

ایران الكتریك مدل ایران

امروز یکی از ساده‌ترین راه برای خرید کلید پریز ایران الکتریک استفاده از یک فروشگاه اینترنتی است. فروشگاه کافی الکتریک بزرگترین فروشگاه الکتریکی کرج ارتباط  مستقیم شما از کارخانه تولید کننده را فراهم آورده است.

فروشگاه کافی الکتریک  نماینده رسمی ایران الکتریک با موجود داشتن تمامی مدل‌ها امکان ارسال خرید شما به سراسر کشور را فراهم کرده است. شما می‌توانید کالای مورد نیاز خود را با مناسب‌ترین قیمت و به قیمت درب کارخانه سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در هر کجای  ایران  و درب منزل خود تحویل بگیرید.

كلید و پریز ایران الكتریك

در سری کلید پریز های ایران الکتریک محصول از سه قسمت ”  مکانیزم ،میانی ، قاب  ” تشکیل شده است که شما عزیزان میتوانید در صورتی که از رنگ کلید پریز خود در گذر زمان خسته شدید رنگ قاب و میانی را آن را تغییر دهید و تنوع قابل ملاحظه ای را در منزل خود ایجاد کنید.

این امکان به غیر از سری های اقتصادی در  باقی سری های برلیان و  ارس و الیزه  امکان پذیر میباشد و  شما میتوانید با انتخاب محصولات متنوع ایران الکتریک این امکان را داشته باشید که منزل خود زیباتر از هرزمانی کنید.

ایران الکتریک - محصولات
ایران الکتریک - برلیان

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان

کلیدپریز مدل برلیان یکی از جدیدترین و متنوع ترین مدل های کلید پریز تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد. کلید پریز های طرح برلیان همگی دارای مکانیزم جدید منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی میباشند.

این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود. شرکت ایران الکتریک در ساخت کلید و پریز مدل برلیان با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد.

مدل برليان با توجه به کیفیت بالا و طراحی روز و همچنین دوامی ماندگار دارای قیمت مناسبی برای مصرف‌کنندگان عزیز میباشد. در ساخت این نوع کلید پریز از متریالی شامل پلی کربنات و ABS و همچنین فلز برنج و مس استفاده شده است.

 

کلید و پریز ایران الكتریك مدل متال برلیان

در ساخت مدل متال برلیان از متریال فلزی (آلومینیوم و سرب خشک و…) استفاده شده است و جنس قاب رویه کلید و پریز فلزی میباشدکه مصرف کننده هنگام لمس کلید پریز حس فوق العاده ای (حس کیفیت، حس دوام، حس اصالت) را تجربه خواهد کرد.

در حال حاضر این مدل در دو رنگ متال سیلور و متال طلایی تولید میگردد و از جدید ترین مدل های کلید پریز میباشد. که البته شایان ذکر است این مدل جزو کلید پریز های گران قیمت و از سری کلید پریز های لوکس و لاکچری میباشد

تمامی محصولات دارای رنگ الکترواستاتیک میباشند که در برابر خط و خش و استفاده بسیار مقاوم و دارای ثبات هستند. کلید پریز برلیان با قاب رنگ متالیک به فضاهای مدرن زیبایی خاصی میبخشد.

کلید و پریز برليان با ساختاری شیک و ساده با ظاهری زیبا می تواند در محیط های اداری، منازل، ساختمان های تجاری و غیره به کار رود.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس

در میان انواع کلید و پریز تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک، کلید و پریز مدل ارس جدیدترین و یکی از آخرین مدل ها میباشد. کلید و پریز مدل ارس با طراحی بی نظیر و جدید در سال 2021 به بازار عرضه گردید.

در ساخت کلید پریز مدل اَرس از مکانیزم جدید برلیان که به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی میباشند استفاده شده است. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود .

شرکت ایران الکتریک در ساخت کلیدوپریز مدل اَرس با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد.
از نکات مهم هنگام خرید کلید پریز ارس این میباشد که کلید و پریز مدل ارس همگی دارای یک نوع مکانیزم و زیرساخت ثابت میباشند و همگی از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز این مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رویه کلید پریز میباشد و یا به عبارتی ساده تر میتوان گفت از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید و پریز ارس در رنگ و شکل ظاهری این نوع کلید پریز میباشد.

ایران الکتریک - ارس

کلید و پریز مدل ارس دارای طرح های متفاوت میباشد.انواع کلید پریز ارس به شرح زیر میباشد :

ایران الكتریك ارس سفید:

کلیدپریز ارس سفید با طراحی مدرن، سادگی و محیط شیک و خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد که البته باید توجه داشت در کنار این زیبایی دارای مکانیزم بسیار با کیفیتی میباشد. قاب رویه کلید پریز ارس سفید به مکانیزم پیچ شده و ثابت میباشد. کلید پریز مدل ارس سفید دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان قیمت میباشد.

ایران الكتریك ارس رنگی:

کلیدوپریز ارس رنگی با طراحی مدرن، سادگی و محیط شیک و خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد که البته باید توجه داشت در کنار این زیبایی دارای مکانیزم بسیار با کیفیتی میباشد. قاب رویه کلید پریز ارس رنگی قابل تغییر بوده و میتوان از مکانیزم جدا نمود. کلید پریز مدل ارس رنگی دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان قیمت میباشد.

ایران الكتریك ارس طرح متال :

جنس قاب رویه مدل ارس طرح متال از پلی کربنات میباشد که توسط آلیاژ های خاصی روکش و آبکاری شده است و با رنگ براق حس فلز رو برای مصرف کننده تداعی میکند و همانگونه که از اسم این مدل مشخص هست فقط طرح متال میباشد.

بی شک این مدل از لاکچری ترین مدل کلید پریز های تولید شده تا به امروز میباشد. ارس مشکی طلایی رو هم می‌توان در دسته کلید وپریز کلاسیک قرار داد و هم در دسته کلید پریز لوکس و مدرن.

تمامی محصولات ایران الکتریک دارای رنگ الکترواستاتیک میباشند که در برابر خط و خش و استفاده بسیار مقاوم و دارای ثبات رنگ میباشد. کلید و پریز ارس با ظاهری زیبا و جذاب می تواند گزینه بسیار مناسبی جهت ساختمان های لوکس و مدرن امروزی باشد. با استفاده از این مدل کلید پریز اعتبار و زیبایی خاصی به محیط خود افزوده خواهید کرد.

ایران الکتریک - الیزه

کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه

کلید و پریز مدل الیزه به لطف قیمت مناسب و طراحی خاص یکی از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین مدل های کلید پریز تولید شده توسط شرکت ایران الکتریک میباشد.

کلید پریز های مدل الیزه همگی دارای مکانیزم به روز شده و منطبق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی میباشند. این مدل کلید و پریز توسط جدیدترین دستگاه ها و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته میشود.

شرکت ایران الکتریک در ساخت کلید و پریز مدل الیزه با استفاده از مرغوبترین متریال بهترین کیفیت رو برای شما به ارمغان می‌آورد. کلید و پریز الیزه با توجه به کیفیت بالا و طراحی عامه پسند و همچنین دوامی ماندگار دارای قیمت مناسبی برای مصرف‌کنندگان عزیز میباشد.
از نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز ایران این میباشد که کلید و پریز مدل الیزه همگی دارای یک نوع مکانیزم و زیرساخت ثابت میباشند و همگی از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز این مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رویه کلید پریز میباشد و یا به عبارتی ساده تر میتوان گفت از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید پریز الیزه در شکل ظاهری این نوع کلید پریز ها میباشد.

 

انواع کلید و پریز ایران الكتریك الیزه

کلید پریز ایران الیزه دارای چندین طرح متفاوت میباشد. انواع کلید و پریز الیزه به شرح زیر میباشد

ایران الكتریك الیزه اقتصادی:

مدل الیزه اقتصادی همانگونه که مشخص است بسیار اقتصادی میباشد یعنی داری قیمت بسیار مناسب و ارزان میباشد. که در رنگ های سفید و کرم تولید میگردد و می‌توان گفت این مدل ارزان ترین مدل کلید پریز موجود در بازار میباشد،

که البته قابل توجه میباشد دارای مکانیزم بسیار با کیفیتی میباشد. قاب رویه کلید پریز الیزه سفید و الیزه کرم به مکانیزم پیچ شده و ثابت میباشد. البته می‌توان این مدل رو به صورت مکانیزمی و قاب جداگانه هم تهیه کرد. کلید پریز مدل الیزه اقتصادی محبوب پروژه های انبوه‌سازی ساختمانی میباشد.

ایران الكتریك الیزه رنگی :

مدل الیزه رنگی از کلید و پریز دارای قاب های رنگی هستند که شامل چهار رنگ اصلی الیزه بژ، الیزه نقره ای، الیزه زغال‌ سنگی و الیزه زرشکی میباشد. در این مدل از مکانیزم الیزه استفاده شده است با این تفاوت که قاب دور و قاب رویه این کلید پریز ها قابل جدا شدن و تعویض هستند و قابلیت تغییر و ترکیب شدن با يکديگر را دارند.

مصرف کنندگان با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی خود می‌توانند ترکیب رنگ جدیدی از کلید و پریز را خلق کنند و کلید و پریز منحصر به فرد منطبق با سلیقه خودشان رو ایجاد کنند و از آمیزش رنگ ها لذت ببرند. کلید پریز ایران الیزه رنگی با قاب رنگ متالیک به فضاهای مدرن زیبایی خاصی میبخشد و همچنین جزو محصولات میان رده با قیمت مناسب میباشد.

ایران الكتریك الیزه طرح متال :

جنس قاب رویه مدل الیزه طرح متال از پلی کربنات میباشد که توسط آلیاژ های خاصی روکش و آبکاری شده است و با رنگ براق حس فلز رو برای مصرف کننده تداعی میکند و همانگونه که از اسم این مدل مشخص هست فقط طرح متال میباشد و باید توجه داشت که دارای قاب فلزی نمیباشد.

در حال حاضر این مدل در دو رنگ : طرح متال سیلور براق (همانند استیل) و طرح متال طلایی براق تولید میگردد و با قیمت مناسب می‌تواند جایگزین خوبی برای کلید و پریز های فلزی میباشد.

ایران الكتریك الیزه فیلم پترن:

در حال حاضر برای ساخت و تولید این سری از کلید و پریز فقط از طرح چوب تیره استفاده می‌گردد. کلید و پریز الیزه فیلم پترن، دارای چاپ ثابت و رنگ الکترواستاتیک میباشد. در فرایند تولید این مدل از تکنولوژی ظاهر کردن نگاتیو و چاپ ثابت فیلم پترن روی کلید و پریز ها استفاده میگردد. تمامی محصولات ایران الکتریک دارای رنگ الکترواستاتیک میباشند که در برابر خط و خش و استفاده بسیار مقاوم و دارای ثبات رنگ میباشد.

کلید و پریز الیزه با ساختاری ساده و شیک با ظاهری زیبا و قیمتی مناسب می تواند در محیط های اداری، منازل، ساختمان های تجاری، پروژه های انبوه سازی و غیره به کار رود.

ایران الكتریك مدل ایران 2009

ایران الكتریك، پریز برق ساده سفید شیشه ایمدل ایران 2009 یکی از مدل های کلید و پریز ایران الکتریک که با دارا بودن طیف وسیعی از اشکال مختلف فلزات برای فضاهای مدرن و کلاسیک مناسب است و در دسته کلید و پریز های مقاوم به UV و شوینده ها قرار می گیرد و همچنین دارای ساختاری ضد خش می باشد.

تنوع قاب در مدل ایران 2009 بالا است و فریم های این مدل از کلید و پریز به رنگ های سفید و کرم ، متال ، فیلم پترن و پینتیگ به بازار عرضه شده است.

قاب های کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران 2009 رنگ ها و مدل های متفاوتی دارد که به طور مثال در یک مدل وجود نگین در قاب زیبایی خاصی به فریم بخشیده است و به ایده آل شدن محیط اطراف کمک می کند همچنین مدل دیگر دارای طرح های خلاقانه و نو آورانه است که در محیط هایی که نیاز به تنوع و زیبایی داریم قابل استفاده می باشد.

ایران الكتریك کلید تبدیل صورتی

ایران الكتریك مدل ایران 2008

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران 2008 یکی از مدل های زیبا و منحصر به فرد این شرکت است که دارای قاب یا فریم شفاف می باشد که با ترکیب رنگ های متالیک جلوه ای خاص و ویژه به محیط می دهد ، این گروه از کلید و پریز ها نیز در مقابل اشعه UV مقاوم می باشند و ساختاری ضد خش دارند.

شفاف بودن فریم در این گروه از کلید و پریز ها این امکان را می دهد تا بتوان رنگ کاغذ دیواری را با رنگ فریم متناسب با سلیقه خود هماهنگ نمایید.

کلید و پریز های ایران الکتریک مدل ایران 2008 ترنسپرنت دارای رنگ های مختلف آبی ، سبز ، دودی ، بنفش و غیره می باشد که تنوع بالای رنگ های آن نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

مزایای خرید کلید پریزهای ایران الکتریک

  • قیمت مناسب کلید و پریز ایران الکتریک

از دیگر ویژگی‌هایی که مشتری در زمان خرید به آن توجه می‌کند قیمت کلید پریز  می‌باشد. که محصولات شرکت ایران الکتریک از این ویژگی نیز برخودار هستند. محصولات شرکت ایران الکتریک در داخل کشور و تمام قطعات در کارخانه ایران الکتریک با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می‌شوند. دلیل دیگر این است که شما برای خرید کالاهای مشابه خارجی باید تمامی هزینه‌های واردات با ارز را نیز به عنوان هزینه سربار بر قیمت نهایی کلید پریز در نظر بگیرید.

  • کیفیت بالای کلید و پریز ایران الکتریک

به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه در ساخت پریزهای ایران الکتریک تمامی پریزهای ایران الکتریک، بامرغوب‌ترین مواد اولیه پلاستیکی و فلزی تولید می‌شوند

که علاوه بر این رنگ‌های مورد استفاده شده در مدل‌های کلید و پریز رنگی ایران الکتریک، رنگ الکترواستاتیک می‌باشد که از بهترین مواد موجود بوده و این اطمینان خاطر را به مشتری می‌دهد

که با خیالی آسوده سالیان سال، کلید و پریزها ظاهری بی‌نقص و زیبا خواهند داشت.

  • ماندگاری بالا و عملکرد صحیح کلید و پریز ایران الکتریک

کلیدهای برق ساختمان‌ها به دلیل کارکرد مداوم، همواره در معرض آسیب و اِستِهلاک قرار می‌گیرند

و به این دلیل، کیفیت مواد اولیه در ساخت کلید پریز تأثیر بسیار زیادی در کارایی و عملکرد آن‌ها در دراز مدت دارد. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های کلید و پریزهای تولید ایران، بالا بودن کیفیت مواد اولیه و دقت در طراحی است که به این ترتیب می‌توان گفت با خرید کلید ایران الکتریک می‌توانید مطمئن باشید که یکی از بهترین محصولات بازار را تهیه کرده‌اید.

 

شرکت ایران الکتریک

شرکت صنایع فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک یکی از شرکت های فعال و بزرگ در زمینه تولید انواع کلید و پریز و قطعات هم ردیف آن می باشد که از سال 1361 فعالیت خود را در زمینه تولید صنایع الکتریکی هم چون کلید و پریز ایران الکتریک آغاز کرده است.

تولیدات این شرکت شامل انواع کلید و پریز با مکانیزم های متنوع است که این خصوصیت باعث شده تا علاوه بر افزایش قدرت انتخاب مشتریان شرکت ایران الکتریک محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر نماید. صنایع فضل الکتریک با دارا بودن بخش های مختلف همانند واحد های طراحی ، آبکاری ، آزمایشگاه مجهز و غیره توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا تولید کند و به بازار عرضه نماید .

همچنین شرکت ایران الکتریک با تولید انواع کلید و پریز ایران الکتریک مطابق با استاندارد های روز دنیا جایگاه ویژه ای در میان رقبای خود و در صنعت کلید و پریز پیدا کرده است. بهره گیری از دستگاه های مدرن و تجهیزات تمام اتوماتیک این امکان را فراهم کرده است تا با رعایت بالاترین اصول ایمنی محصولات این شرکت طبق استاندارد های ملی ایران تولید شوند و به بازار های داخلی و خارجی عرضه شوند که همین امر شرکت ایران الکتریک را در ردیف تولیدکنندگان بزرگ کلید و پریز قرار داده است.